Fotografiechallenge mei: Happy Together

Fotografiechallenge mei: Happy Together

leestijd:

1–2 minuten

Ieder maand start er op Vink Academy een nieuwe fotografiechallenge. Deze maand is het thema Happy Together. Wat ga jij bij dit thema fotograferen? Daag jezelf uit en wie weet staan jouw foto’s straks in de Hall of Fame.

Met dit thema kun je natuurlijk alle kanten. Twee verliefde mensen, jouw kat en hond die in één mand samen liggen de slapen, een mama-schaap met haar jong. En waarschijnlijk zijn er ook ‘dingen’ die helemaal happy together zijn. Ik ben ontzettend benieuwd naar jullie creativiteit bij deze challenge.

Je kunt niet meer insturen voor deze challenge.

© Krista Mangulsone

Hi, ik ben Laura Vink

Ik weet: iedereen kan mooiere foto’s leren maken. Met Vink Academy help ik jou te helpen om de fotograaf in jezelf te ontwikkelen.

Meer lezen over fotografie maar niet vanaf een beeldscherm?

Ik heb ook twee boeken geschreven: Iedereen FotoSMART met daarin 150+ fotografie-begrippen slim uitgelegd en het boek Reisfotografie, het meest complete boek over dit onderwerp.

Wil je meer leren over camera-instellingen? Daar heb ik een online cursus voor.

1 gedachte over “Fotografiechallenge mei: Happy Together”

Plaats een reactie