Hall of Fame: Verdwijnpunt

leestijd:

1 minuut

Hopsakee! Dat is een lekker begin van het nieuwe jaar. Het thema van deze eerste maand van het nieuwe jaar was “verdwijnpunt”. Totaal werden er 212 foto’s ingestuurd, dus de keuze werd me weer niet gemakkelijk gemaakt. Super gaaf om te zien hoe jullie gespeeld hebben met de positie om het perspectief zijn werk te laten doen. Het winterweer in januari bleek achteraf precies te passen bij het thema, want door de mist verdween de horizon soms letterlijk. Maar ook de foto’s in de sneeuw pasten er goed bij. Van deze twaalf foto’s vind ik dat ze een plekje in de Hall of Fame van deze maand verdienen!

Je kunt de pijltjestoetsen gebruiken om door de foto’s heen te gaan. Onder elke foto staat de naam van de fotograaf. De foto’s staan in willekeurige volgorde.


Jouw foto straks ook in de Hall of Fame?

Stuur jouw foto's in voor de challenge van deze maand!

Fotografiechallenge oktober + november: Kunstlicht

De donkere maanden komen er weer aan. Voor je het weet ga je in het donker naar je werk of rijdt je in het donker naar huis. En daarom wordt het thema van de fotografiechallenge van oktober en november Kunstlicht. Het fotograferen in donkere omstandigheden kan lastig zijn, dus ik

Foto's insturen!

2 gedachten over “Hall of Fame: Verdwijnpunt”

Reacties zijn gesloten.