Hall of Fame: mijn beste foto’s van 2021

leestijd:

1 minuut

Ieder jaar sluiten we de fotografiechallenge af met jullie beste foto’s. Ook dit jaar stelden jullie niet teleur en kreeg ik meer dan 500 prachtige foto’s ingestuurd. De selectie deed ik niet in m’n eentje, maar samen met mijn vriend Rabin, mijn broer Peter en zijn man David. We hadden ieder onze eigen favorieten en dat maakt het denk ik een gevarieerde selectie. Bekijk hieronder de 15 foto’s die volgens ons hun plek in de Hall of Fame geheel verdiend hebben. Enjoy!

De foto’s staan in willekeurige volgorde. Onder de foto staat de naam van de fotograaf.

Instagram-accounts

Iedereen die meedeed met de challenge, maakte kans op een Limited Edition van het boek Iedereen FotoSMART. De twee winnaars (Astrid en Simone) hebben inmiddels persoonlijk bericht gehad.


Jouw foto straks ook in de Hall of Fame?

Stuur jouw foto's in voor de challenge van deze maand!

Fotografiechallenge maart: Deuren

Het thema van maand maart is deuren. Ga op zoek naar de mooiste voordeuren, achterdeuren, zijdeuren. Van kerkdeur tot schuurdeuren, statige deuren tot kleurrijke deuren: alles mag! Pak gerust een stukje van de gevel of het gebouw erbij als dat een mooi beeld vormt, zolang de deur maar een echte

Foto's insturen!

2 gedachten over “Hall of Fame: mijn beste foto’s van 2021”

  1. Beste Laura
    Wow, wat een fantastische foto’s weer. En weet je wat……..? Die van mij staat er gewoon tussen, die is dus ook uitgekozen. Nou, daar ben ik dan best een beetje trots op. De ingezonden foto had ik al gemaakt vóór ik aan je cursus begon dus echt vreemd voelt een camera in mijn handen niet aan. Toch heb je me in een webinar weten over te halen om je cursus te volgen. Ik heb inmiddels ruim 80% doorlopen en weer veel geleerd, geen spijt van dus. Rest mij je een goede jaarwisseling toe wensen en een goed, gezond maar vooral succesvol foto-jaar.
    Met vriendelijke groet, Ad de Rooij

    Beantwoorden
  2. Laura,
    Hartelijk dank voor deze mooie plek in the hall of fame 2021, ik ben er trots op om tussen de overige deelnemers met hun schitterende foto’s te staan.
    Het stimuleert toch.
    Op naar 2022 om mijzelf nog verder te ontwikkelen en te verbeteren

    Laura een goed en gezond 2022 en ik hoor je weer op het volgende webinar

    Beantwoorden

Plaats een reactie