Hall of Fame: Water

leestijd:

1 minuut

Het thema van de fotografie challenge van april was water. Een onderwerp waar je alle kanten mee op kan en dat was ook terug te zien in de foto’s. Van kleine dauwdruppels tot woeste zeeën en alles daar tussenin. Totaal werden er 402 foto’s ingestuurd, een heel mooi aantal!

Zondagavond gingen we met z’n achten uit eten en tijdens het toetje waren het Rory, Karien, Nick, Bart, Karin en Rabin die voor een kritisch blik zorgden. Niet iedereen was het telkens met elkaar eens, altijd leuk om te merken hoe smaken bij fotografie verschillen. Sofie (mijn lieve assistent en van dezelfde vriendengroep) was er ook bij en vandaag hebben wij twee samen de laatste knopen doorgehakt. Dit zijn volgens ons de twaalf foto’s die een plek in de Hall of Fame verdienen!

Iedereen weer enorm bedankt voor het insturen.

Onder de foto’s staat de naam van de fotograaf. De foto’s staan in willekeurig volgorde. Check eronder ook het lijstje met de Instagram account van deze fotografen.

Instagram accounts


Jouw foto straks ook in de Hall of Fame?

Stuur jouw foto's in voor de challenge van deze maand!

Fotografiechallenge Januari & Februari: Kou

Het thema van deze fotografiechallenge is een klein beetje een gok. Want wat als we nu toevallig een hele zachte winter krijgen, zonder dat het gaat vriezen?! Het einde van december 2025 was veelbelovend en daarom gaan we in het nieuwe jaar toch voor: het thema Kou. Dat mogen foto’s

Foto's insturen!

0 gedachten over “Hall of Fame: Water”

  1. Hoi Laura, ik heb net 2 foto’s ingestuurd voor het thema schaduw, de ene is de ruwe opname en de ander is voorzien van jou filter smoothie in LR en die vindt ik persoonlijk mooier.

    Beantwoorden
  2. Bedankt voor je reactie Laura, helder antwoord, de bedoeling van mijn reactie is niet om flauw te doen, maar juist de uitdaging aan te gaan voor de spreekwoordelijke schop onder de kont, om je fotografie op een (nog) hoger plan te brengen. Als je voor dit doel al bestaande foto’s gebruikt kun je naar mening niet spreken van een uitdaging.Verder niets dan lof over jou initiatief. Groet, Fred Stoffer.

    Beantwoorden
    • De insteek van de fotografie challenge is inderdaad dat je op pad gaat met je camera. Toch wil ik het niet verbieden om een foto die je toevallig recent heb gemaakt die heel goed bij het onderwerp zou passen in te sturen, simpelweg omdat je het niet nog een keer opnieuw kan doen vaak. Het is wel zo dat hoe recenter de foto is, hoe groter de kans is dat deze online geplaatst wordt.

      Beantwoorden

Plaats een reactie