Hall of Fame: texturen & patronen

leestijd:

1 minuut

Het thema van de maand maart was texturen & patronen. Jullie stuurden totaal 162 foto’s in! Het was erg tof om de variatie in de onderwerp te zien. Vaak werd er van dichtbij gefotografeerd, waardoor de aandacht goed naar de textuur en het patroon ging en de foto soms daarmee ook een abstract karakter kreeg.

Hieronder zie je de twaalf foto’s die volgens Rabin en mij een plekje in de Hall of Fame verdiend hebben. De foto’s staan in willekeurige volgorde. Onder de foto staat de naam van de fotograaf.

Instagram-accounts


Jouw foto straks ook in de Hall of Fame?

Stuur jouw foto's in voor de challenge van deze maand!

Fotografiechallenge maart: Deuren

Het thema van maand maart is deuren. Ga op zoek naar de mooiste voordeuren, achterdeuren, zijdeuren. Van kerkdeur tot schuurdeuren, statige deuren tot kleurrijke deuren: alles mag! Pak gerust een stukje van de gevel of het gebouw erbij als dat een mooi beeld vormt, zolang de deur maar een echte

Foto's insturen!

2 gedachten over “Hall of Fame: texturen & patronen”

  1. Laura, dank je wel voor de de geweldige info “Het mooiste groen is lentegroen”. Heel leerzaam. En wat een prachtige foto’s heb je weer gemaakt. Het was weer genieten.
    Hartelijke groeten,
    Tine Jacobs.

    Beantwoorden

Plaats een reactie