Hall of Fame: Mijn woonplaats

leestijd:

1 minuut

Het thema van de fotografiechallenge van juni was “Mijn woonplaats”. En wat hebben jullie die challenge goed gedaan zeg, wauw! Ik zag prachtige foto’s voorbij komen uit Nederland, België en soms zelfs van een stad op een ander continent. Totaal waren er 187 inzendingen, een heel mooi aantal.

Opvallend vaak stonden er trouwens molens op de foto (altijd fotogeniek natuurlijk) en eveneens veel kerktorens. Leuk om te zien. En naast mooie plaatjes waren er ook creatieve inzendingen, waarbij de stad of het dorp toch weer op een net andere manier in beeld gebracht was. Super!

Iedereen weer bedankt voor het meedoen. Hieronder staan de twaalf foto’s die volgens Rabin en mij een plekje in de Hall of Fame verdienen.

Onder iedere foto staat de naam van de fotograaf en de plaats waar de foto gemaakt is. Misschien gelijk inspiratie om die plaats eens te bezoeken binnenkort? De foto’s staan in willekeurige volgorde.

Instagram accounts van de genoemde fotografen


Jouw foto straks ook in de Hall of Fame?

Stuur jouw foto's in voor de challenge van deze maand!

Silhouet van wilde hyancint (blue bell)

Fotografiechallenge augustus + september: Silhouetten

Het thema van de fotografiechallenge van augustus en september wordt Silhouetten, want dat lijkt me echt het perfecte thema voor de nazomer. 🙂 Dus doe mee, daag jezelf uit en upload jouw mooiste beelden voor deze challenge. En wie weet staat een van jouw foto’s binnenkort wel in de Hall

Foto's insturen!

1 gedachte over “Hall of Fame: Mijn woonplaats”

Reacties zijn gesloten.